Yorum meydana çağırıyor

14 Nisan 2011 Perşembe 09:05

Yorum meydana çağırıyor

 
Grup Yorum, 55 bin kişiyi bir araya getiren 25. yıl konserinin ardından, on binleri Bakırköy Meydanı’na toplamaya hazırlanıyor.

 Konser, geçen yıl İnönü Stadı’nda gerçekleşen 25. yıl konserinin DVD’sinden elde edilen parayla gerçekleştirilecek. 17 Nisan’da Bakırköy Meydanı’nda gerçekleştirilecek konsere Grup Yorum’un yanı sıra, Leman Sam, Kubat, Burhan Berken, Mor ve Ötesi grubundan Harun Tekin ve Burak , Tuncel Kurtiz, Sırrı Süreyya Önder de katılacak.

Radikal’in görüştüğü Grup Yorum üyeleri, daha önce olduğu gibi bu konsere gelen sponsorluk tekliflerini değerlendirmediklerini söylüyor. “Dinleyicilerimiz el ilanları dağıtarak, afişler, pankartlar asarak konser tanıtımını gerçekleştirdi” diyen üyeler, İdil Kültür  çalışanlarının da bu süreçte destek olduğunu belirtiyor.

‘Bağımsız Türkiye’ adıyla gerçekleştirecekleri konserde farklı müzikal tarzda sanatçılarla buluşmak istediklerini dile getiren Grup Yorum, muhalif müziğin zamanla azaldığının ama potansiyelini kaybetmediğinin altini çiziyor. Konser 17 Nisan’da Bakırköy İncirli’de E-5 karayolu yanında her hafta ‘Cumartesi Pazar'”nın kurulduğu alanda yapılacak.

Yorum bırakın

Henüz yorum yapılmamış.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s