‘6111’ bilgilendirme toplantısı

14 Nisan 2011 Perşembe 16:18

‘6111’ bilgilendirme toplantısı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 6111 sayılı torba yasa ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

ERKAN ÇAPRAZ / YÜKSEKOVA HABER

YÜKSEKOVA – Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın talebini değerlendiren Yüksekova Malmüdürlüğü ilçedeki vergi mükelleflerini ‘torba yasa’ hakkında bilgilendirme amaçlı bir toplantı düzenledi.

61278

Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Yüksekova Malmüdürü Ali Gezegen, Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Necip Baskın, Şoförler Odası Genel Sekreteri Rıfat Özcanan, ihracatçılar ve tüccarlar katıldı.

Toplantıda Yüksekova Malmüdürü Ali Gezegen hazırladığı sunum eşliğinde bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 6111 sayılı kanunla ilgili bilgilendirmede bulundu. Toplantıya muhasebeci ve mali müşavirlerin katılım sağlamaması dikkat çekti.

Katılımcılara torba yasa ile ilgili bilgilendirici kitapçıkların dağıtıldığı toplantı Ticaret ve Sanayi Odası tarafından verilen kokteylle son buldu.

61279

61280

61281

Bu haber toplam 451 defa okunmuştur

Yorum bırakın

Henüz yorum yapılmamış.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s